ما با امکانات و طرح جدید برگشتیم ...

۸ زبان برنامه‌نویسی برای یادگیری در سال ۲۰۱۹

یادگیری مهارت‌های جدید زمان می‌برد. به همین علت است که قبل از یادگیری چیزی، شما باید بدانید که یادگیری شما قرار است ارزش زمانش را داشته باشد. این مسئله به خصوص وقتی که تصمیم می‌گیرید چه زبان برنامه‌نویسی‌ای را یاد بگیرید، صحیح است.

همینطور که ما به سال جدید نزدیک می‌شویم، زمان خوبی است که به اولویت‌های یادگیری برتر خود در سال ۲۰۱۹ نگاهی داشته باشیم. اما چه زبانی را باید در سال ۲۰۱۹ یاد بگیریم؟

ما لیستی از برترین زبان‌های برنامه نویسی برای یادگیری در سال جدید را به همراه دلایلی برای یادگیری آن‌ها، و برخی پیشنهادات برای نحوه شروع کار آماده کرده‌ایم. این موارد به شما کمک خواهند کرد تا قدم‌هایی را برای گسترش مجموعه مهارت‌های خود در سال ۲۰۱۹ به گونه‌ای بردارید که برای شما مناسب باشد.

 

Python

مدتی می‌شود که پایتون یک زبان در حال رشد بوده است و هیچ نشانه‌ای از محو شدن بروز نمی‌دهد. چندین علت برای این مسئله وجود دارند، اما بزرگ‌ترین آن‌ها جذابیت غیر قابل مقاومت هوش مصنوعی است. پس از این که پایتون را یاد گرفتید، انجام برخی عملیات‌های یادگیری نسبتا پیچیده، با توجه به اکوسیستم چشمگیر ابزاری که آن را احاطه می‌کنند، مانند TensorFlow نسبتا ساده می‌شود.

اما اهمیت پایتون فقط درباره یادگیری ماشین نیست. انعطاف آن به این معنی است که این زبان یک محدوده گسترده و متنوع از برنامه‌ها دارد. اگر شما یک توسعه دهنده با یک پشته کامل هستید، برای مثال ممکن است پایتون را برای توسعه‌دهی سرویس‌های backend و APIها مناسب ببینید. به طور مشابه اگر به امنیت یا SRE علاقه‌مند هستید، پایتون می‌تواند برای خودکارسازی ابعادی از زیرساخت‌های شما استفاده شود تا همه چیز را امن و مطمئن نگه دارید.

به زبان ساده، پایتون یک گزینه خوب برای مجموعه مهارت‌های شماست.

Python را یاد بگیرید، اگر…

 

  • شما در توسعه‌دهی نر‌م‌افزار تازه وارد هستید.
  • می‌خواهید یادگیری ماشین را امتحان کنید.
  • می‌خواهید اسکریپت‌های خودکار بنویسید.

قالب فروشگاهی دیجیلند

عشق سوختن صمیمانه درد است که با زمان تغذیه می شود. در روزها و شب های متناوب تو از غمی غریب درد می کشی واز آن لذت می بری، به تدریج سوختن این درد تمام می شود و با آن، عشق نیز پایان می یابد و اگر نتوانی درد جدیدی را جایگزین این درد کهنه کنی، دگر نمی توانی عشق را درک کنی.

قالب وبلاگی

حس نومیدی از اینجا نشات می‌گیرد که آدم نمی‌داند چرا می‌جنگد و حتی نمی‌داند اصلا باید بجنگد یا نه.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان